Põrandalauad

OLGE VEENDUDNUD, ET PÕRANDALAUAD MIDA TEILE PAKUTAKSE OLEKS KUIVAD - PUIDU NIISKUS PEAB VASTAMA: 8+/-1 %

...Loe rohkem

OLGE VEENDUDNUD, ET PÕRANDALAUAD MIDA TEILE PAKUTAKSE OLEKS KUIVAD - PUIDU NIISKUS PEAB VASTAMA: 8+/-1 %

Õige puidu niiskustaseme tagab materjali õigetes tingimustes hoidmine. Meie tehase laos on kontrollitud õhuniiskuse tase ning temperatuur vastab normidele. Meie pakutavad tarneajad 2-4 tööpäeva tagab, et põrandalauad jõuavad kliendini kiiresti ja puidu niiskus ei ületa norme. Meie soovitus on paigaldada tarnitud materjal ühe nädala jooksul, siis on garanteeritud, et hiljem põrandale pragusi ei teki. Samuti tuleb edaspidi jälgida ruumi temperatuuri ja niikuse taset, põrandalauale kehtivad samad normid nagu igasuguse puitpõranda puhul, ka laudparkett.

Põrandakeskus pakub saare ja tamme põrandalaudu mis on toodetud Lätis. Kõik lauad on eellihvitud ja 4 servast faasitud. Võimalik on tellida ka juba tehases õlitatud laudu. Tehases õlitatud põrandalaudade tooninäidiseid saab vaadata AmberWood tehase kodulehelt: https://www.stalgen.lv/virsmu-apdares/


Tamme ja saare põrandalaudu sobib paigaldada ka otse põrandaküttega betoonile, laua paksus üldjuhul on 15mm, sooja läbilaskvus sama enimmüüdavate laudparkettidega. Täpsemat infot paigalduse ja tootevaliku kohta leiate kas tehase või meie kodulehelt, samuti e-maili teel.

Eksootilised põrandalauad pärinevad erinevatest riikidest, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Itaaliast, Hollandist.

Loe vähem