Seinakatted ja tapeedid

1

Vinüülseinakatted sobivad kõrge külastatavusega ruumide viimistlemiseks nii kodudes kui ühiskondlikes ruumides. Valikus on esindatud enam, kui 100 euroopa disainikollektsiooni. Pakume Hollandi tootjate BN International (BN Wallcoverings) ja Vescom kõrge kvaliteediga ühiskondlike ruumide tapeete. Seinakatted on kaetud vinüüliga, löögi- , niiskus ja kriimustusekindlad, lihtsalt puhastatavad mis tahes mustusest (tint, kohvi, huulepulk, viltpliiats, vein jne.)
Valmistatud mittetoksilisest, ökoloogiliselt puhtast vinüülist. Antibakteriaalsed. Tootmisprotsessil on lisatud antibakteriaalset ainet, mis ei lase hallitusel ja seentel tekkida ehk Bio-Pruf töödeldud. Tapeedid sobivad suurepäraselt kasutamiseks stiilisuundumustega interjööride loomisel. Edukalt kasutatavad sellistes ühiskondlikes asutustes nagu hotellid, bürood, haiglad, restoranid, kasiinod jm. Kollekstsioonid Suwide ja Fusion on nii nimetatud Non-Woven põhjaga mis on äärmiselt stabiilsed. Durafort ja Originals on paberpõhjaga odavamad kollektsioonid mis aga ei vähenda nende vastupidavust ja puhastatavust. BN International pakub ka eraldi tooteid meditsiini asutustesse (sobivus nt. operatsiooni saalidesse) mis on eriti kindel kemikaalidele.

Pakume ka IMO sertifikaatidega seinakatteid, tapeete, mis mõeldud laevadele.
Eeliseks värvitud pindade ees on suurepärased disainid, hubasus ning helikindlus. Kõikidel seinakatetel olemas tulepüsivus sertifikaadid.

Loe vähem